Протокол за резултати от „Театър без граници” Самоков 2019 г.

ПРОТОКОЛ ЗА РЕЗУЛТАТИТЕ

 

  • ГОЛЯМАТА НАГРАДА ЗА ЦЯЛОСТНО ПРЕДСТАВЯНЕ НА ИМЕТО НА „ОТЕЦ ПАИСИИ”

 

НОМИНАЦИИ:

  1. “ Лелята на Чарли” гр. Асеновград – Сдружение „ Работилница за мечти” Военен клуб
  2. „ Двубой” гр. Нова Загора – ЧТ при НЧ „ Д.П.Сивков”
  3. „ Няма да платим” гр. Поморие – ЧТ при НЧ „ Просвета-1888”

 

НАГРАДАТА СЕ ПРИСЪЖДА НА :

 

“ Лелята на Чарли” гр. Асеновград – Сдружение „ Работилница за мечти” Военен клуб

2- СПЕЦИАЛНА НАГРАДА ЗА НАЙ-ДОБЪР СПЕКТАКЪЛ НА ОБЩИНА САМОКОВ

 

НОМИНАЦИИ

  1. „ Милионерът”- гр.Дебелец Театър „ Симеон Иванов”при НЧ „ Съгласие-Дебелец”
  2. „ Великденско вино” гр. Своге – ЛТ „ Асорти” при НЧ „ Градище-1907”
  3. „ Свекърва” гр. Асеновград – СТ при НЧ „ Родолюбие-1873”

 

НАГРАДАТА СЕ ПРИСЪЖДА НА

„ Великденско вино” гр. Своге – ЛТ „ Асорти” при НЧ „ Градище-1907”

3 – НАГРАДА ЗА РЕЖИСУРА

 

НОМИНАЦИИ :

  1. Петър Тосков за спектакъла „В търсене на самия себе си, или друг човек”гр. Гълъбово Общ.театър при Дом на културата „ Енергетик”
  2. Стефан Делев за спектакъла „ Двубои” гр. Нова Загора ЧТ при НЧ

„ Д.П.Сивков”

  1. Румен Велев за спектакъла „ Няма да платим, няма да платим” гр. Поморие ЧТ при НЧ „ Просвета 1888”

 

НАГРАДАТА СЕ ПРИСЪЖДА НА :

Петър Тосков за спектакъла „В търсене на самия себе си, или друг човек”гр. Гълъбово Общ.театър при Дом на културата „ Енергетик”

4 – НАГРАДА ЗА СЦЕНОГРАФИЯ НА ИМЕТО НА САМОКОВЕЦА АЛЕКСАНДЪР МИЛЕНКОВ ПЪРВИЯТ СЦЕНОГРАФ НА НАРОДНИЯ ТЕАТЪР 

 

 

НОМИНАЦИИ

  1. „ Не те познавам вече” – ТС при НЧ „ Пробуда-1905” гр. Първомай
  2. „ Осем жени” ДТ при НЧ „ Христо Ботев-1884” гр. Ботевград
  3. „ Остани си с носа” – МДТ „ Матей Икономов” при

НЧ „ Иван Вазов-1871”

 

 

НАГРАДАТА СЕ ПРИСЪЖДА НА :

 

„ Не те познавам вече” – ТС при НЧ „ Пробуда-1905” гр. Първомай

 

5 – НАГРАДА ЗА НАЙ- ДОБРА МЪЖКА РОЛЯ НА ИМЕТО НА ИВАН БЛИЗНЕВ

 

НОМИНАЦИИ

  1. Станимир Кишкилов за ролята на Масларски в спектакъла „ Милионерът”

гр. Дебелец

  1. Радослав Колев за ролята на г-н Балкански от спектакъла „ г-н Балкански”

Гр. Каспичан

  1. Веселин Анестиев за ролята на Джовани от спектакъла „Няма да платим”

гр. Поморие

 

 

НАГРАДАТА СЕ ПРИСЪЖДА НА

 

Радослав Колев за ролята на г-н Балкански от спектакъла „ г-н Балкански”

Гр. Каспичан

6 – НАГРАДА ЗА НАЙ – ДОБРА ЖЕНСКА РОЛЯ НА ИМЕТО НА АДРИАНА АТАНАСОВА – ДОЧЕВА

 

НОМИНАЦИИ :

  1. Росица Стойкова за ролята на свекървата от спектакъла „ Свекърва”

гр. Асеновград

  1. Анастасия Ганева за ролята на Луиза от спектакъла „ Не те познавам вече”

гр. Първомай

  1. Юлиана Стефанова за ролята на г-жа Масларска от спектакъла „ Милионерът”

гр. Дебелец

 

НАГРАДАТА СЕ ПРИСЪЖДА НА

 

Росица Стойкова за ролята на свекървата от спектакъла „ Свекърва”

гр. Асеновград

7 – НАГРАДА ЗА ПОДДЪРЖАЩА МЪЖКА РОЛЯ

 

НОМИНАЦИИ

  1. Енил Енев за ролята на Гриша от спектакъла „ Остани си с носа” гр. Сопот
  2. Даниел Иванов за ролята на стражар от спектакъла „Двубой” гр. Нова Загора
  3. Йордан Първанов за ролята на Вичо от спектакъла « Зех тъ Радке» гр. Левски

НАГРАДАТА СЕ ПРИСЪЖДА НА

 

Даниел Иванов за ролята на стражар от спектакъла „Двубой” гр. Нова Загора

8 – НАГРАДА ЗА ПОДДЪРЖАЩА ЖЕНСКА РОЛЯ

 

НОМИНАЦИИ

  1. Йорданка Пациркова за ролята на Мадам Шанел от спектакъла „ Осем жени”

гр. Ботевград

  1. Мария Вилхемова за ролята на баба Марта от спектакъла  „Зех тъ Радке”

Гр. Левски

  1. Диана Динева за ролята на г-жа Тривкович от спектакъла „ Двубой”

гр. Нова Загора

НАГРАДАТА СЕ ПРИСЪЖДА НА

Диана Динева за ролята на г-жа Тривкович от спектакъла „ Двубой”

гр. Нова Загора

9 – НАГРАДА ЗА НАЙ – ДОБЪР МЛАДЕЖКИ СПЕКТАКЪЛ:

       НОМИНАЦИИ:

  1. „ Крали Марко в 21 век” ТЮК при НЧ „ Братство-1884” гр. Павликени
  2. „ Остани си с носа” МДТ „ Матей Икономов” при НЧ „ Иван Вазов 1871”

гр. Сопот

  1. „ Демоническая женщина” Театр-студио „ Синяя птица” гр. Варна

 

 

НАГРАДАТА СЕ ПРИСЪЖДА НА

„ Крали Марко в 21 век” ТЮК при НЧ „ Братство-1884” гр. Павликени

  • НАГРАДА ЗА НАЙ- ДОБРА МЛАДЕЖКА РОЛЯ/ МЪЖКА/:

 

НОМИНАЦИИ

  1. Димитър Стойнов за ролята на мъжът от спектакъла „ Объркани” ТШ „ Юлий” при НЧ „ Г. С. Раковски-1925”
  2. Симеон Димитров за ролята на Брясът от спектакъла „ Лелята на Чарли” гр. Асеновград
  3. Николай Василев за ролята на Любенов от спектаъла „ Милионерът”

гр. Дебелец

НАГРАДАТА СЕ ПРИСЪЖДА НА:

 

Димитър Стойнов за ролята на мъжът от спектакъла „ Объркани” ТШ „ Юлий” при НЧ „ Г. С. Раковски-1925”

  • НАГРАДА ЗА НАЙ- ДОБРА МЛАДЕЖКА РОЛЯ/ ЖЕНСКА/:

 

НОМИНАЦИИ:

  1. Радостина Ангелова за ролята на Жената от спектакъла „ Объркани”

гр. София

  1. Гергана Ефтимова за ролята на акушерка и слугиня от спектакъла

„ Свекъва” – гр. Асеновград

  1. Гергана Динкова за Ролята на Катрин от спектакъла „ Осем жени”

Гр. Ботевград

НАГРАДАТА СЕ ПРИСЪЖДА НА:

 

Радостина Ангелова за ролята на Жената от спектакъла „ Объркани”

гр. София

ПООЩРИТЕЛНИ  НАГРАДИ:

 

Георги Димитров , Петър Колев и Петър Ставрев – трио в спектакъла

« Лелята на Чарли» гр. Асеновград

Дона Шопова, Лиляна Станчева – дуо в спектакъла « Лелята на Чарли»

Гр. Асеновград

ЖУРИ В СЪСТАВ:

 

Светослав Пеев – актьор и председател на журито

 

Богдана Костуркова – театрален критик и драматург

 

Любен Чаталов – актьор